Integracyjna Kopalnia Reklamy

Kompleksowa reklama w internecie. Wydobywamy LEADY.

COPYWRITING

Czym w ogóle jest copywriting?

 Copywriting to tworzenie profesjonalnych, angażujących treści, dzięki którym możesz pozyskiwać nowych klientów i rozwijać swój biznes. To właśnie dzięki odpowiednio dobranej strategii i właściwie sformułowanych komunikatów, przyciągniesz do siebie ludzi. Trzeba wiedzieć, jak w ciekawy sposób przedstawić drewniane biurko, kosiarkę czy skórzaną torebkę. Dzisiaj produkt nie obroni się sam - potrzebuje do tego wprawnego copywritera.

Dowiedz się więcej

Dlaczego warto zainwestować w marketing treści?

Słowa otaczają nas na każdym kroku i trudno byłoby wyobrazić sobie komunikację marketingową bez solidnego podparcia dobrze zbudowaną treścią. Dziś użytkownicy stali się coraz bardziej dociekliwi i żądni informacji.

Dokładne opisy produktów, uwzględniające nawet najmniejszy detal, poradniki odsyłające do wiarygodnych źródeł… to właśnie wpływa na pozytywną ocenę usera.

Jeśli chcesz zaistnieć w sieci i być bliżej swoich odbiorców, zainwestuj w słowa!

Co możesz zyskać?

 Rozpoznawalność marki

  • Zwiększenie ruchu na twojej stronie www (i tym samym zwiększenie wpływów)
  • Wyższe pozycje w wyszukiwarce Google (dzięki zoptymalizowanym treściom)
  • Zaangażowanie i lojalność klientów

Czym jest Content Marketing?

 Content Marketing to sztuka kreowania ciekawych treści i docierania z nimi do potencjalnych klientów. Dzięki działaniom content marketingowym zdobywasz linki odsyłające do twojej witryny i poprawiasz pozycje strony w wynikach wyszukiwania w Google. Stajesz się widoczny w sieci, twoja marka jest rozpoznawalna i ceniona wśród klientów. A to wszystko dzięki słowom.

Czym się zajmujemy?

 Aby twoja firma była widoczna w internecie możemy zaproponować ci:

Dobranie odpowiedniej strategii contentowej

Opowiedz nam jaka jest twoja wizja, a my zapoznamy się z dotychczas prowadzoną przez ciebie kampanią marketingową i przeanalizujemy potrzeby twojej grupy docelowej. Zaprezentujemy ci pomysły, jak ulepszyć twoje dotychczasowe działania i zaproponujemy strategię contentową, którą pomożemy ci wdrożyć.

Pisanie artykułów pod kątem content marketingu

Tworzymy naturalne, unikalne treści nastawione na poprawę user experience. Napiszemy teksty na każdy temat, zgodnie z zasadami SEO, wplatając w nie odpowiednie słowa kluczowe. Pisany przez nas artykuł na potrzeby strategii content marketingowej, poza naturalnością, cechuje aktualna tematyka, czerpiąca z bieżących trendów i przyciągający uwagę tytuł.

Pośrednictwo w kupowaniu publikacji

Jeśli chcesz poprawić ruch na twojej stronie www albo stać się bardziej rozpoznawalny, poza strategią content marketingową, możemy zaproponować ci pośrednictwo w kupowaniu publikacji. Zajmiemy się reaserchem wartościowych mediów i portali, które mogłyby umieścić na swojej witrynie tekst (z odnośnikiem do twojej strony) który sami przygotujemy. Skontaktujemy się z największymi liderami dystrybucji treści, których miesięcznie odwiedzają miliony.

Tworzenie i redakcja tekstów o różnej tematyce

Zajmujemy się pisaniem treści na każdy temat, od tekstów lifestylowych po finansowe czy prawnicze. Optymalizujemy każdy tekst pod wyszukiwarkę, analizując i dobierając odpowiednie słowa kluczowe. W zależności od tego, czego oczekujesz, napiszemy dla ciebie artykuły sprzedażowe, opisy produktów, artykuły sponsorowane, teksty na stronę www, publikacje na bloga, etc. Nasze treści są unikalne i naturalne i w nienachalny sposób trafiają do klienta.

Kreowanie newslettera i haseł reklamowych

Jeżeli szukasz chwytliwych treści, które zachęcą klienta do odwiedzenia twojej strony, zgłoś się do nas! Zaprojektujemy dla ciebie ciekawe slogany reklamowe i angażujące teksty, które będziesz mógł wykorzystać w e-mail marketingu.

Prowadzenie blogów

Blog to świetny sposób na zbliżenie się do klienta i zainteresowanie go swoją ofertą. Prowadzisz sklep internetowy? Jesteś właścicielem hotelu, restauracji czy salonu piękności? Niezależnie od tego czym dokładnie się zajmujesz, przy pomocy bloga jesteś w stanie dodatkowo wypromować swój biznes. Na pewno dobrze o tym wiesz, ale użytkownicy codziennie wpisują w wyszukiwarkę pytania na które chcieliby znaleźć odpowiedź. Dlaczego by nie udzielić im odpowiedzi na twoim blogu? W ten sposób, analizując frazy wpisywane przez internautów, możemy stworzyć ciekawe i angażujące treści, które pomogą wypozycjonować twoją witrynę i sprawią, że zdobędziesz zaufanie klientów.

Prowadzenie Social Media

“Jeśli nie ma cię w sieci, nie istniejesz”. Z nami możesz być spokojny, zajmiemy się wykreowaniem i prowadzeniem profilu twojej firmy w mediach społecznościowych. Dzięki trafnej analizie twojej grupy docelowej i tworzeniu atrakcyjnych postów z niebanalną grafiką, przyciągniemy wiernych followersów. Zaplanujemy też dla ciebie strategię reklamową Facebook Ads.

Marketing szeptany

 Dzięki naszym działaniom możemy także wywołać u klienta pozytywne rekomendacje produktu czy usługi. Buzz marketing w naszym wydaniu to zdobycie zaufania u potencjalnych klientów, zwiększenie ruchu na stronie czy wzrost świadomości marki. Poprzez nasze działania zyskujesz także częstszy i bezpośredni kontakt z odbiorcą twoich usług.

 

Zacznij już dziś.

Zobacz, ile wolnego czasu zyskasz dzięki współpracy.
kontakt

Integracyjna Kopalnia Reklamy

crossmenuarrow-right